Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Wybory Prezydenta RP - 28.06.2020 r.

poland-1783694-660x330.png

 

UWAGA!!!
Pierwsze posiedzenie Obwodowych Komisji Wyborczych
Miejsce: Gminna Biblioteka Publiczna w Pakosławicach
Termin: 19 czerwca 2020 r. o godz. 15:30
obecność obowiązkowa
 

Postanowienia Marszałka Sejmu RP w sprawie zarządzenia wyborów Prezydenta RP na dzień  28 czerwca 2020 r. wraz z kalendarzem wyborczym

Serwis informacyjny Państwowej Komisji Wyborczejwybory.gov.pl

Bieżące wyjaśnienia i wytyczne dotyczące zarządzonych wyborów na stronie PKW

Jeśli chcesz zgłosić zamiar głosowania korespondencyjnego przez internet – potrzebujesz profilu zaufanego lub e-dowodu. Pozwalają one potwierdzić twoją tożsamość.
Sprawdź, jak założyć profil zaufany lub jak korzystać z e-dowodu.

Link do zgłoszenia elektronicznego

DOCXWzór zgłoszenia zamiaru głosowania korespondencyjnego w kraju.docx

Przydatne informacje oraz linki:

 

Pełnomocnicy komitetów wyborczych mogą zgłaszać kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych do piątku 12 czerwca 2020 roku. Zgłoszeń mogą dokonywać zarówno pełnomocnicy nowo utworzonych komitetów wyborczych, jak i tych, zarejestrowanych do wyborów 10 maja 2020 roku, które złożą zawiadomienie do PKW o uczestnictwie w wyborach zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 roku. Obowiązują druki właściwe dla wcześniejszych wyborów.

Wykaz wszystkich komitetów wyborczych utworzonych w związku z wyborami na Prezydenta RP zostanie umieszczony na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej.

DOCWzór zgłoszenia do Obwodowych komisji wyborczych w Gminie Pakosławice (przez komitet wyborczy).doc

Jednocześnie istnieje możliwość dalszego, ciągłego dokonywania zgłoszeń do OKW przez wyborców indywidualnych (na tym samym druku, co w przypadku wyborów zarządzonych na dzień 10 maja br.):

https://opole.kbw.gov.pl/aktualnosci/informacje/wzor-zgloszenia-wyborcy-do-obwodowej-komisji-wyborczej-w-wyborach-prezydenta-rp

 

 

 

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie Gminy Pakosławice:
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1,
Gminna Biblioteka Publiczna w Pakosławicach, Pakosławice 38,
48-314 Pakosławice:
  1. Anna Wiesława Broda, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam.Pakosławice
  2. Beata Małgorzata Chodor, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam.Strobice
  3. Joanna Katarzyna Grabowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam.Reńska Wieś
  4. Anna Maria Grzegorzek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam.Rzymiany
  5. Anna Monika Kruk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam.Pakosławice
  6. Wiktoria Róża Mazurkiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO (uzupełnienie składu), zam.Strobice
  7. Monika Patrycja Podoluk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam.Reńska Wieś

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2,
Świetlica w Biechowie,
Biechów 8a,
48-314 Pakosławice
  1. Joanna Beata Abram, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam.Biechów
  2. Agata Daniela Chruściel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO (uzupełnienie składu), zam.Reńska Wieś
  3. Julia Iwona Chruściel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam.Reńska Wieś
  4. Agata Gabriela Król, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam.Pakosławice
  5. Agnieszka Jolanta Nosal, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam.Biechów
  6. Anna Pięk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam.Biechów
  7. Anna Wawrzkowicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam.Biechów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3,
Świetlica we Frączkowie,
Frączków 1B,
48-314 Pakosławice
  1. Anna Izabela Banach, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam.Reńska Wieś
  2. Anita Magdalena Cajt, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam.Frączków
  3. Monika Maria Lichwa, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam.Pakosławice
  4. Dagmara Małgorzata Stefańska-Terlecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam.Frączków
  5. Agnieszka Anna Szpiech, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO (uzupełnienie składu), zam.Reńska Wieś
  6. Marta Janina Wdowikowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam.Reńska Wieś
  7. Józef Woźniak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam.Strobice
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4,
Szkoła Podstawowa w Prusinowicach,
Prusinowice ul. Szkolna 9,
48-314 Pakosławice
 
  1. Leszek Edward Chodor ,zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam.Strobice
  2. Tomasz Marek Dudziak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam.Prusinowice
  3. Alina Monika Jarek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam.Prusinowice
  4. Leokadia Kluczna ,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO (uzupełnienie składu), zam.Frączków
  5. Małgorzata Agata Kropielnicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam.Pakosławice
  6. Marta Lorenc, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam.Reńska Wieś
  7. Wojciech Piotr Stachoń, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam.Prusinowice
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5,
Szkoła Podstawowa w Nowakach,
Nowaki 45,
48-314 Pakosławice
 
  1. Grzegorz Andrzej Bierczak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam.Bykowice
  2. Bernadeta Anna Czajka,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO (uzupełnienie składu), zam.Bykowice
  3. Kamila Weronika Gawlak,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam.Frączków
  4. Iwona Lidia Jaszczyszyn, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam.Reńska Wieś
  5. Krzysztof Henryk Karnaś, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam.Nowaki
  6. Patryk Sławomir Midor, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam.Nysa
  7. Ewa Magdalena Rogalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam.Reńska Wieś

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6,
Świetlica w Reńskiej Wsi,
Reńska Wieś 49,
48-314 Pakosławice:
  1. Grzegorz Damian Baliński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam.Reńska Wieś
  2. Elżbieta Dorota Błaszczyszyn, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam.Reńska Wieś
  3. Magdalena Katarzyna Chruściel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam.Reńska Wieś
  4. Gabriela Gawlak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam.Frączków
  5. Dorota Maria Mielniczek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam.Reńska Wieś
  6. Kornelia Dagmara Pająk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam.Pakosławice
  7. Barbara Renata Wdowikowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam.Pakosławice
 
UWAGA!!!
Pierwsze posiedzenie Obwodowych Komisji Wyborczych
Miejsce: Gminna Biblioteka Publiczna w Pakosławicach
Termin: 19 czerwca 2020 r. o godz. 15:30
obecność obowiązkowa
 
Materiały szkoleniowe dla Obwodowych Komisji Wyborczych: